Revita BLŪ – úloha kmenových buněk

RevitaBlu

Je produkt z modro-zelené řasy, rakytníku, aloe vera, kokosové vody, sestaven tak, aby aktivoval naše vlastní kmenové buňky.

Prof. Christian Drapeau vedl 22 let tento výzkum a vývoj.

Co to jsou kmenové buňky? Jak je mám udržet aktivní?

Ve skutečnosti všichni začínáme naše životy jako kmenová buňka. Po oplodnění, v raných fázích vývoje, existuje skupina s názvem Embryonální kmenové buňky. Jsou to téměř všechny typy buněk. Můžeme také říci, že kmenové buňky jsou „Master buňky těla“.

Specialitou kmenových buněk je to, že jsou schopny se obnovit a proměnit v buňky a tkáně. V rozvojovém stadiu embrya se kmenové buňky proměňují ve všechny specializované fetální látky. V dospělosti slouží kmenové buňky jako mechanismus regenerace a opravy těla a slouží tak k normální obnově průběžně obnovitelných orgánů a tkání včetně krve, kůže a trávicího traktu.

Léčivá úloha kmenových buněk

Kmenové buňky jsou v našich tělech, převážně v kostní dřeni a břišní tukové tkáni. Když nás zasáhne nějaká nemoc, zranění nebo poškození nějakého orgánu, tak kmenové buňky v poškozené oblasti začnou znovu rekonstruovat, opravovat a regenerovat poškozené tkáně.

Lékaři a vědci po celém světě uznávají, že naše kmenové buňky mají významný léčivý, inovativní regenerační a anti-aging inhibitor. Výzkum v posledním desetiletí potvrdil i to, že můžeme léčit nebo regenerovat naše stávající orgány, svaly, tkáně nebo jakékoliv jiné poruchy našimi vlastními kmenovými buňkami.

Tajemství dlouhého a zdravého života tedy zní: dobře fungující a aktivní kmenové buňky.

Čím jsme starší, tím je u našich vlastních kmenových buněk výrazně snížena a zpomalena jejich aktivita. To je klíčový faktor v procesu stárnutí. Pokud chceme žít zdravý a dlouhý život, tak bychom měli vědět, jak stimulovat naše dospělé kmenové buňky, aby dělaly svou práci aktivně. Vše se děje prostřednictvím krevního řečiště. Tak se kmenové buňky vyplavují v místech, kde je potřeba obnovit a opravit. Je to tedy vlastně velmi jednoduché. Pokud už známe tento mechanismus, můžeme se naučit pracovat se svým zdravím.