Revita BLŪ

Revita BLŪ

pro Vás jen to nejlepší

Produkt RevitaBlú vyvinul průkopník ve výzkumu kmenových buněk. Je to rostlinný doplněk stravy ze sinic modré a zelené řasy, rakytníku řešetlákovitého a aloe vera s práškem z kokosové vody. Jde o osvěžující směs, která chutná stejně dobře jako funguje.

Kmenová buňka opravuje tím, že se může stát jakoukoliv buňkou z 220 druhů funkčních buněk v organizmu.

Jednoduše řečeno, pokud je někde něco špatně, tak se kmenová buňka vyplaví do krevního oběhu a doputuje na místo, kde je problém a stane se např. plicní buňkou. Nastane tak regenerace a oprava plicní tkáně. V organizmu ovšem musí docházet ke správnému vyplavování kmenových buněk z kostní dřeně, kde je jejich úložiště. Tento mechanizmus je velmi často zpomalený a postupem času nefunkční. Proto vznikají tzv. nevyléčitelné nemoci. Tento proces lze velmi úspěšně nastartovat produktem REVITABLÚ, který dodá kmenové buňky a následně nastartuje vyplavování našich vlastních kmenových buněk a jejich multiplikaci.

Tento proces je tedy schopný zvrátit tzv. nevratné změny jako jsou alergie, cukrovka, mozkové a neurologické poškození typu Alzhaimera, Parkinsona, srdeční a cévní poruchy, plicní, ledvinové a střevní nemoci vč. poruch celého imunitního systému. Tyto nemoci vznikají dávno před tím, než se objeví jejich první příznaky. Proto je dobré tento produkt používat nejen u již vzniklých chorob, ale i jako prevenci ke správné funkci tohoto přirozeně opravného systému.

Shrnutí:

  • Zvyšuje vytrvalost a sílu
  • Zvyšuje imunitu
  • Snižuje únavu
  • Urychluje spalování tuků
  • Působí protizánětlivě
  • Spouští samoopravu v těle
  • Pročišťuje, detoxikuje
  • Zlepšuje paměť

VELIKOST: 30 sáčků v krabici 212,1 g.

Sinice z nenarušené přírody kolem jezera Upper Klamath v americkém státě Oregon jsou světově proslulé jako jedna z potravin s největší hustotou živin na této planetě.
Bobule rakytníku
Rakytník pochází z Tibetské náhorní plošiny a je to kyselý, oranžový plod, který se používá více než 1 300 let.
Aloe vera
Roste v tropických klimatech na celém světě a používá se téměř 6 000 let pro své léčivé účinky.

Složení:

Betaglukan je nejúčinnější přírodní imunostimulátor, unikátní přírodní komplexní polysacharid, schopný podporovat obranné reakce organismu. Ničí mikroby i rakovinné buňky, zvyšuje krvetvorbu poničenou radiací nebo chemoterapií. Dokáže snižovat hladinu cholesterolu a zabraňuje nepříjemným účinkům stresu.

Rakytník řešetlákový účinně pomáhá léčit střevní záněty, žaludeční vředy, tlumí bolesti, podporuje hojení ran a působí také jako prevence sklerózy. Díky rakytníku se posiluje imunita organismu a zvyšuje se odolnost proti stresu, má detoxikační účinky na organismus a při revmatických chorobách pomáhá odbourávat škodliviny z těla.

Aloe vera má posilující účinky, regeneruje oslabený imunitní systém, posiluje při stresu, nervozitě a neklidu. Pomáhá při potížích s trávením a zánětech střeva.

Modrozelené řasy AFA jsou na planetě 3,5 bilionu let a obývají svoje přirozené, původní místo výskytu, jezero Klamath. Přibližně 200 km2 dělá z jezera Klamath největší jezero v Oregonu, které se navíc nalézá v relativně vysoké nadmořské výšce 1261 m nad mořem. Jezero je tedy prakticky nedotčeno průmyslovou aktivitou a znečištěním.

Řasy mají spoustu fascinujících vlastností, ale ta jedna z nejvýznamnějších je pozitivní účinek NA MYSL – MOZEK – NERVOVOU SOUSTAVU. Řasa je elixírem pro mozkový-myšlenkový komplex. Zlepšuje funkci hypotalamu -podvěsek mozkový, čímž upravuje funkci endokrinních žláz – nadledvinek, štítné žlázy, slinivky.

Divoce rostoucí modrozelená řasa, je JEDNA Z NEJVÝŽIVNĚJŠÍCH POTRAVIN na planetě, bohatá na silné živiny.
Řasy jsou divou potravinou s fantastickým množstvím fytochemikálií, obrovským výběrem antioxidantů, minerálů jako železo, zinek, selen a hořčík, aminokyselin, vitamínů, enzymů a velkého množství dalších jedinečných živin. Modrozelené řasy jsou také jedním z nejbohatších potravinových zdrojů antioxidantů včetně karotenoidů betakarotenu, lykopenu a luteinu, chlorofylu a fykocyaninu. Je velmi užitečná při detoxikaci. Dále byla prokázána podpora imunitního systému, zastavení nachlazení a chřipky u prvních příznaků onemocnění.

AFA je přeplněna chlorofylem, který pomáhá budovat naši krev díky přítomnosti pyrolového kruhu identického s pyrolovým kruhem nalézajícim se v hemoglobinu. Chlorofyl pomáhá bojovat proti leukemii jako i určitým formám rakoviny kůže a jater aj. Navíc zbavuje střeva nepříjemného pachu. AFA též obsahuje výjimečně vysokou koncentraci modrého pigmentu fykocyaninu, který stimuluje imunitní systém a podporuje produkci kmenových buněk kostní dřeně.

Revita BLÚ – přirozeně vyživuje a podporuje vaše tělo. Synergicky funguje i s dalšími produkty např. FINITI – zpomalení stárnutí na genetické úrovniRESERVE – přírodní antioxidanty – ochrana DNA. Skvělý přírodní doplněk stravy pro všechny, kteří dbají na zdravý životní styl.

Balení a užití: 30 sáčků v krabici 212,1 g (7,5 oz). Smíchejte 1 balíček v 250 ml vody a vychutnejte si.

Společnost Jeunesse Global je světový leader v oblasti antiage, medicinálního výzkumu aktivace a tvorby vlastních kmenových buněk a zpomalení procesů stárnutí přímo na genetické úrovni. Ve výzkumech Jeunesse pracují jedni z nejlepších lékařů a vědců světa s Nobelovými cenami nebo nominacemi. Některé produkty jsou patentovány nebo získaly světová ocenění za výrobky roku.

Produkty JEUNESSE jsou založeny na nejpokročilejší a nejmodernější technologii.

Revita BLÚ je součástí Y.E.S. Youth Enhancement System™ –  Systém Obnovy Mládí, který byl pečlivě vyvinut, aby zkombinoval své produkty do jednoho uceleného systému.