Zdraví a imunita

Harmonie cvičení a přírodních doplňků pro vitalitu, fyzickou kondici i dobrou náladu

HARMONY – Chceme-li dosáhnout nejen fyzické kondice, ale i krásného vzhledu navenek, zdravé pokožky, silných a lesklých vlasů a také pevných nehtů, je nezbytné nezapomínat na péči o tělo zevnitř. Zdraví a krása pokožky je odrazem zdravotního stavu našich orgánů. Jestliže správně fungují tělesné orgány a buňky získávají kvalitní, zdravou výživu, uchová si pokožka svou přirozenou krásu a zdraví. Velmi efektivní a účinné jsou proto nejrůznější doplňky stravy, které obsahují vitamíny a další látky, prospěšné a nezbytné pro správný vývin. Pravidelné spojení cvičení s EMS a používání produktů firmy JEUNESSE zevnitř i zvenku přináší efekt synergie, což se projevuje procesem obnovy v celém lidském těle.

Jeunesse nabízí vám výběr nejdokonalejších kosmetických přípravků využívající průlomové vědecké poznatky, které nenajdete nikde jinde. Náš Systém Obnovy Mládí – Y.E.S. (Youth Enhancement System) – byl pečlivě vyvinut a zkombinoval různé výhody do jednoho uceleného systému. Obnova kmenových buněk podporuje růst nových buněk. Tyto výjimečné výsledky vznikají díky používání kvalitní pleťové kosmetiky LUMINESCE™ vyvinuté světoznámým kosmetickým chirurgem Dr. Nathanem Newmanem.

Přípravky JEUNESSE jsou založeny na nejpokročilejší a nejmodernější technologii, která je dnes dostupná. Oprava pleti probíhá již přímo na buněčné úrovni. Každý den se ve Všem těle tvoří nové buňky. Tímto procesem se vyvine jedno jediné vajíčko v lidskou bytost. A také tento stejný proces neustále obnovuje Vaši pleť, vlasy, krevní destičky a některé vnitřní orgány.

Trvalá obnova buněk

Pokud se vrátíte do hodin biologie, vzpomeňte, že buňka se vytváří ve dvou fázích. Během té první shromažďuje živiny a duplikuje DNA ve svém jádru. Pak se buňka rozdělí na dvě. To je ten proces, díky kterému jako dítě rostete. I když jsou pak buňky plně vyvinuty, pokračují v dělení. V dospělosti se však buňky postupně opotřebovávají a poškozují.

Je to podobné jako používání kopírky. První kopie je jasná a přesná. Pokud však budete dál kopírovat kopie, původní obrázek bude čím dál víc rozmazaný. Stejný princip lze aplikovat na DNA v našich buňkách.

Role telomerů

Konce DNA vláken se nazývají telomery. Tyto telomery jsou jako ochranné nástavce na našich genech a obsahují zásadní informaci o chromozomech. Pokaždé, když se buňka rozdělí, část telomeru se opotřebuje. Tento zkrácený telomer se během dalšího buněčného dělení zduplikuje a zase o kousek zkrátí. Když se telomer opotřebuje úplně, buňka definitivně „zestárla“ a tím ztrácí schopnost se dál dělit. Toto je zjednodušeně postup našeho stárnutí.

Jeunesse a oprava DNA

Vědečtí odborníci na výživu buněk dokázali zpomalit proces stárnutí přesným zacílením na buňky v prostřední fázi dělení. Tím, že je „nabili“ vitamíny a minerály, buňky se dělí zdravější a zachovávají délku telomerů. A když se telomery méně opotřebovávají, zpomaluje se tak i stárnutí buněk.