Naära – nejsilnější kolagen

Naära Beauty Drink  – nejsilnější a nejúčinnější kolagen společnosti Jeunesse Global

je výjimečný doplněk stravy, který kombinuje 11 000 mg hydrolyzovaného kolagenu se složkami podporujícími krásu pro mladistvě vypadající vlasy, kůžinehty a vzhled. Podporuje a udržuje zdraví vašeho pohybového aparátu (kosti, klouby, šlachy, svaly, chrupavky, cévy). Je obohacený o vitamíny, díky kterým se okamžitě vstřebává plně do organismu. Pravidelné užívání  Naära kolagenu pomáhá proti předčasnému stárnutí pleti – vráskám, kolagen zpevňuje a projasňuje pleť od pigmentací, zamezuje bolestem zad, kloubů i svalů, pomáhá proti celulitidě, striím a celkově pomáhá při regeneraci organismu.

 NAÄRA – ZPOMALOVAČ STÁRNUTÍ obsahuje: 6 DRUHŮ SUPER OVOCE

borůvky
třešně

semena
granátové jablko
acerola

8 VITAMINŮ, AMINOKYSELINY A MINERÁLY

Biotin (vitamin B7)
Niacin (niacinamid)
Kyselina pantothenová
Vitamin B6 (pyridoxinu HCL)
Vitamin B12 (kyanokobalamin)
Vitamin C
L-cystein
Zinek

  • denní dávka obsahuje 11.000 mg hydrolyzovaného kolagenu
  • nejsilnější a nejúčinnější
  • lehce stravitelný
  • chutný, příchuť mandarinky
  • rozpustný ve vodě
  • jednoduché dávkování

Naära Beauty Drink je účinný doplněk stravy společnosti Jeunesse Global, který kombinuje 11 000 mg hydrolyzovaného kolagenu  s 8 vitamíny, aminokyselinami a minerály. Každou dekádu vaše kůže ztrácí až 30 % svého kolagenu. Ztráta kolagenu a elastinu způsobuje, že kůže vypadá vytahaně, mdle a svěšeně.  Naära Beauty Drink má potvrzené účinky na rychlou obnovu a kvalitní tvorbu kolagenu v tkáních. Obohacuje mezibuněčnou tkáň ve všech vrstvách pokožky o potřebné aminokyseliny.

Společnost Jeunesse Global je absolutní světový leader v oblasti antiage, medicinálního výzkumu tvorby vlastních kmenových buněk a zpomalení procesů stárnutí přímo na genetické úrovni. Ve výzkumech Jeunesse pracují jedni z nejlepších lékařů a vědců světa s Nobelovými cenami nebo nominacemi. Některé produkty jsou patentovány nebo získaly světová ocenění za výrobky roku.

Produkty JEUNESSE jsou založeny na nejpokročilejší a nejmodernější technologii.

Naära je součástí Y.E.S. Youth Enhancement System™ –  Systém Obnovy Mládí, který byl pečlivě vyvinut, aby zkombinoval své produkty do jednoho uceleného systému. 

Každou dekádu vaše kůže ztrácí až 30 % svého kolagenu. Naära patří mezi nejsilnější a nejúčinnější kolageny doposud vyrobené