Instantly Ageless™

Přípravek Instantly Ageless okamžitě do dvou minut redukuje vaky pod očima, jemné linie, vrásky a póry. Tento stav vydrží 6 až 9 hodin.

Instantly Ageless™ je účinný mikrokrém proti vráskám, který působí rychle a efektivně na zmenšování viditelných známek stárnutí. 
Revoluční přísadou je Argireline – peptid, který oživuje pokožku, minimalizuje viditelnost jemných vrásek a pórů a výsledkem je dokonalý vzhled.

Naše pečlivě vyvinutá receptura je odlehčená a obsahuje komplex minerálů pečujících o pokožku, který vyrovnává tón pokožky.
Instantly Ageless™ se okamžitě rozpouští do kůže a redukuje viditelnost vrásek. Je specificky určena pro oblasti, které ztratily
pružnost – a výsledkem je viditelně napnutá a vyhlazená pokožka. Uživatelé byli svědky viditelných výsledků během několika sekund.

Sledujte, jak jemné vrásky mizí.
Kompaktní, ale účinná alternativa pro posílení kůže napadené volnými radikály a škodlivými vlivy životního prostředí, Instantly Ageless™
stojí v čele anti-agingových technologií.

Účinky Instantly Ageless™:

  • OKAMŽITĚ SNIŽUJE VIDITELNOST JEMNÝCH VRÁSEK
  • ODSTRAŇUJE TMAVÉ KRUHY A OTOKY POD OČIMA
  • SNIŽUJE VIDITELNOST PÓRŮ NA MINIMUM
  • POMÁHÁ VYROVNÁVAT TEXTURU KŮŽE
  • ZMATŇUJE POKOŽKU A DODÁVÁ JÍ DOKONALÝ VZHLED
  • OBNOVUJE OPTIMÁLNÍ VZHLED POKOŽKY

STOP VRÁSKÁM se superaktivní složkou ARGIRELINE

Přestaňte čekat na výsledky – prožívejte dokonalost díky InstantlyAgeless™. Tento speciálně navržený mikro krém cílí na oblasti, které ztratily elasticitu — odhaluje viditelně tónovanou a vytaženou kůži. Argireline  je hlavní a jedinečná ingrediance, která je zázračným lékem na redukci vrásek a vyhlazení pleti. Argireline je kosmetická přísada nazývána „cremebarer“, o níž se již v roce 2002 hovořilo ve vědeckých diskuzích. Argireline prošel léty podrobného výzkumu, je to zvláště účinný peptid, který slouží k redukci vrásek dokonce i mimických a je všelékem ve všech směrech. Argireline je luxus pro pleť, skládá se ze šesti aminokyselin a dokáže odstranit vrásky i okolo očí a okolo úst. Pleť je vyhlazena a v případě pravidelného používání je zaručen mladistvý a svěží vzhled. Tento peptid je vysoce účinný a etabloval se na mezinárodní úrovni.

KŘEMIČITAN SODNÝ A KŘEMIČITAN HOŘEČNATO-HLINITÝ

představují exkluzivní směs dvou různých křemičitanů, které ve vzájemné kombinaci podporují napínání kůže. Tyto křemičitany kůži stahují, takže póry vypadají menší a vrásky napnutější.

PŘÍNOSY: Okamžitě redukuje výskyt váčků pod očima

Způsob používání Instantly Ageless™:

Aplikujte velmi tenkou vrstvu na určená místa lehkým poklepáním konečky prstů, poté nechte mikrokrém 2-3- minuty působit. Je důležité, aby pokožka byla zcela očištěna a tvář se vyhnula všem mimickým projevům, dokud přípravek zcela nezaschne.

V každém balení se nachází 25 lahviček (5 proužku po 5 lahvičkách na více použití) – 0,6 ml každá (celkem 15 ml). Celé balení tedy vystačí na cca 50 aplikací.

Upozornění:

Mikrokrém nesmí přijít přímo do očí! Přípravek uchovejte na temném, suchém a chladném místě. Dojde-li k podráždění či zarudnutí pleti přímým účinkem tohoto přípravku, nepoužívejte více a vyhledejte radu lékaře.