EMS TRÉNINK

EFEKTIVITA – MOTIVACE – BEZPEČNOST Dosáhněte svých individuálních tréninkových cílů rychle a s osobní podporou – metodami, které jdou přesně v duchu doby! Tyto tři pilíře úspěchu poskytují maximální prostor pro úspěšnost různých obchodních modelů.

EMS je účinná tréninková metoda, která zvyšuje sílu a objem svalů, spaluje tuky a zvyšuje kapacitu plic. Princip spočívá v precizních elektrických signálech, které aktivují 95 % svalů v těle. Zákazníci provádí jednoduché doprovodné pohyby a 20 minut týdně jim stačí k výsledkům.

Zákazníky EMS nejsou zdaleka jen fitness nadšenci a sportovci, ale také ohromné množství lidí, kteří nemají čas na klasické cvičení, lidé s pohybovými omezeními a senioři

EFEKTIVITA

EMS trénink celého těla je vysoce efektivní a časově úsporná tréninková metoda určená k nárůstu svalové síly a hmoty při současném snížení množství tělesného tuku. 

Jedna tréninková jednotka trvá pouhých 20 minut a vždy  je vedena kvalifikovaným trenérem, který sleduje průběh a efekt tréninku. K spolehlivému dosažení individuálních cílů stačí cvičit jednou týdně. Účinnost tréninku byla prokázána v řadě vědeckých studií. 

Trénink vždy probíhá v předem dohodnutém opakovaném termínu. Jednou týdně – po dobu 20 minut! To znamená, že EMS trénink mohou obě strany pravidelně plánovat a osobně monitorovat. To přináší týden co týden významný tréninkový stimul, díky němuž zaručeně dosáhnete svého cíle s maximální efektivitou!

MOTIVACE

Díky odbornému dohledu se z EMS stává rovněž „osobní trénink“, přičemž rozhodující roli v tom sehrává trenér. Jeho úkolem je nalézt rovnováhu mezi úrovní výkonnosti a stanovenými cíli klienta a zajistit jejich úspěšnou realizaci prostřednictvím individuální motivace.

BEZPEČNOST

Dobře prozkoumaná a již mnoho desetiletí etablovaná technologie ve spojení s odborně vzdělaným trenérem tvoří základ bezpečného používání. Speciálně vytvořené struktury tréninku zajišťují, že se naučíme zodpovědnému přístupu od samého počátku. Pokyny pro bezpečné používání byly vyvinuty zkoumáním praktických zkušeností a jejich spojením s vědeckým výzkumem. Tato pravidla v duchu „bezpečnost především“ jsou nyní zlatým standardem pro všechny profesionální poskytovatele EMS.